Scroll to Content

INFORMACJE O WYDARZENIU

Wiosenne Zabawy Sportowe to wydarzenie sportowe łączące pokolenia. Fundacja Droga do Sportu wraz z Radą Osiedla Ołtaszyn zorganizowali wydarzenie skierowane do całych rodzin, mieszkających w południowej części Wrocławia, które odbyło się na wielofunkcyjnym boisku sportowym przy ul. Strachowskiego 53 we Wrocławiu.

Podczas pikniku rodziny mogły zgłaszać się w 4-osobowych drużynach, aby wziąć udział w rodzinnej sztafecie zdrowia, spróbować swoich sił i celności w strzałach na bramkę oraz w rzutach do kosza. Podczas pikniku uczyliśmy najmłodszych jak grać w zbijaka, klasy, jak skakać na skakance, a dorosłych zabraliśmy w sentymentalną podróż do czasów sportowego dzieciństwa.

Nie zabrakło dobrej energii, dużej dawki szerokich uśmiechów oraz mnóstwa dobrej zabawy. Na rodziny czekał kącik fotograficzny oraz strefa relaksu z grillem, w której można było odpocząć po całym dniu aktywności. Do tego wszystkiego bańki mydlane, konferansjer, oraz upominki i nagrody dla najlepszych. To był Piknik pełen wrażeń!

https://roadtosport.com/wp-content/uploads/2018/07/Facebook_Home_logo_old.svg_-56x56.png

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Organizator


Rada Osiedla Ołtaszyn

Fundacja "Droga do Sportu"

Miejsce wydarzenia


Boisko na Ołtaszynie

ul. B. Strachowskiego 53, Wrocław

Data


2 czerwca 2019

Godzina


15:00 - 18:00

Konkurencje


Rodzinna sztafeta zdrowia

Zbijak

Przeciąganie liny

Rzuty do kosza

Strzały na bramkę

Dodatkowe atrakcje


"Gry z tamtych lat"

Rodzinne grillowanie

Kącik foto

Strefa relaksu

Bańki mydlane

Regulamin


Regulamin

Konkurencje

Avatar
Rodzinna sztafeta zdrowia

Bieg, podskoki, przekładanie szarfy. Pamiętasz sztafetę z lekcji WF-u? W sztafecie zdrowia od mety dzieli Cię jedynie najszybsze pokonanie przeszkód i doniesienie nietypowej pałeczki sztafetowej – sałatki owocowej. W nagrodę - punkty oraz doniesiony koszyk owoców.

Avatar
Przeciąganie liny

Wyrywanie rzepy, czyli ołtaszyńska familiada. Połączenie techniki, taktyki, siły i wzajemnej motywacji w jednym Przeciąganie liny to nie tylko dyscyplina Igrzysk Sportów Nieolimpijskich. To też świetna zabawa dla całej rodziny.

Avatar
Zbijak

Czy pamiętasz lekcje WF-u, podczas których przez prawie całą godzinę klasa chciała grać w zbijaka? Grałeś po szkole, na podwórku z kolegami aż do zmierzchu, a mama krzyczała: „Kolacjaaaa!”? To powrót do tych wspomnień. Dobra zabawa, dużo uśmiechu i ruchu gwarantowane.

Avatar
Rzuty do kosza

A gdyby poczuć się jak Michael Jordan w NBA? U nas niemożliwe staje się możliwe! Drużyna-rodzina ma za zadanie trafić do kosza z oznaczonych stref zdobywając przy tym jak największą ilość punktów w wyznaczonym czasie. To drużyna decyduje, z której strefy odda rzut.

Avatar
Strzały na bramkę

Fani Messiego lub Ronaldo obecni? W tej konkurencji zbierane są punkty za strzały do bramki. Trudność polega na tym, że trzeba trafić w otwór, który każdy jest inaczej punktowany. Czas jest ograniczony, więc szybkość, technika i celność nie są bez znaczenia!

https://roadtosport.com/wp-content/uploads/2019/04/foot-3082913_1920-1-300x300.jpg

Dodatkowe atrakcje

STREFA RELAKSU

BAŃKI MYDLANE

RODZINNY GRILL

KĄCIK FOTO

"GRY Z TAMTYCH LAT"

Relacja z Pikniku