Scroll to Content

INFORMACJE O WYDARZENIU

Wiosenne zabawy sportowe to wydarzenie łączące pokolenia, kierowane do całych rodzin, zwłaszcza tych mieszkających na południowych osiedlach Wrocławia. Już 2 czerwca, wraz z Radą Osiedla Ołtaszyn, zapraszamy do wspólnego, aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia na boisku wielofunkcyjnym przy ul. B. Strachowskiego 53 we Wrocławiu.

Program został przygotowany z myślą o najmłodszych oraz starszych członkach rodziny. Każda zgłoszona drużyna-rodzina (4 osoby) będzie miała okazję wziąć udział m.in. w rodzinnej sztafecie zdrowia, zmierzyć się w celności strzałów na bramkę czy liczbie oddanych rzutów do kosza z wyznaczonych stref. Czy wspominacie z sentymentem zabawę w zbijaka, grę w klasy czy skoki na skakance? My Wam o tym przypomnimy, a najmłodszych - nauczymy!

Tego dnia nie zabraknie dobrej energii, serwujemy również duże dawki uśmiechu!. Z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu? Nieprawda! Odwiedźcie nasz kącik fotograficzny i dajcie się ponieść dobrej zabawie! Ale… nie samym sportem człowiek żyje! Po aktywnej zabawie odpoczniemy w  strefie relaksu, a dla głodnych  - nie tylko emocji -  znajdzie się też coś pysznego z lokalnego grilla. Kolorów Ołtaszynowi dodadzą bańki mydlane, a całość poprowadzi konferansjer, znany z  poczucia humoru i pasji do sportu. Dla każdej drużyny-rodziny, która weźmie udział w naszych aktywnościach, przewidziany jest sympatyczny upominek. Najlepszych wyróżnimy nagrodami specjalnymi.

Do zabawy zapraszamy rodziny-drużyny składające się z 4 osób. Co ważne, łączymy pokolenia! Zapraszamy wszystkie babcie, dziadków, rodziców oraz wnuczęta. U nas przyjaciel rodziny to też rodzina!

Formularz zapisów i regulamin znajdziesz poniżej.

Zapisz swoją rodzinę-drużynę już dziś!

https://roadtosport.com/wp-content/uploads/2018/07/Facebook_Home_logo_old.svg_-56x56.png

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!

Organizator


Rada Osiedla Ołtaszyn

Fundacja "Droga do Sportu"

Miejsce wydarzenia


Boisko na Ołtaszynie

ul. B. Strachowskiego 53, Wrocław

Data


2 czerwca 2019

Godzina


15:00 - 18:00

Konkurencje


Rodzinna sztafeta zdrowia

Zbijak

Przeciąganie liny

Rzuty do kosza

Strzały na bramkę

Dodatkowe atrakcje


"Gry z tamtych lat"

Rodzinne grillowanie

Kącik foto

Strefa relaksu

Bańki mydlane

Konkurencje

Avatar
Rodzinna sztafeta zdrowia

Bieg, podskoki, przekładanie szarfy. Pamiętasz sztafetę z lekcji WF-u? Zapraszamy do udziału w sztafecie zdrowia, gdzie od mety dzieli Cię jedynie najszybsze pokonanie przeszkód i doniesienie nietypowej pałeczki sztafetowej – sałatki owocowej. W nagrodę dostaniesz punkty oraz doniesiony koszyk owoców.

Avatar
Przeciąganie liny

Wyrywanie rzepy, czyli ołtaszyńska familiada. Połączenie techniki, taktyki, siły i wzajemnej motywacji w jednym – mamy dla Was coś specjalnego. Przeciąganie liny to nie tylko dyscyplina Igrzysk Sportów Nieolimpijskich. To też świetna zabawa dla całej rodziny.

Avatar
Zbijak

Czy pamiętasz lekcje WF-u, podczas których przez prawie całą godzinę klasa chciała grać w zbijaka? Grałeś po szkole, na podwórku z kolegami aż do zmierzchu, a mama krzyczała: „Kolacjaaaa!”? My też to pamiętamy i przywołamy te wspomnienia na nowo. Dobra zabawa, dużo uśmiechu i ruchu gwarantowane.

Avatar
Rzuty do kosza

Chciałbyś poczuć się jak Michael Jordan w NBA? U nas niemożliwe staje się możliwe! Drużyna-rodzina będzie miała za zadanie trafić do kosza z oznaczonych stref zdobywając przy tym jak największą ilość punktów w wyznaczonym czasie. To drużyna decyduje, z której strefy odda rzut.

Avatar
Strzały na bramkę

Czy są tu jacyś fani Messiego lub Ronaldo? W tej konkurencji również zbieracie punkty, tym razem strzelając do bramki. Trudność polega na tym, że trzeba będzie trafić w otwór, który każdy jest inaczej punktowany. Czas jest ograniczony, więc szybkość, technika i celność nie są bez znaczenia!

https://roadtosport.com/wp-content/uploads/2019/04/foot-3082913_1920-1-300x300.jpg

Dodatkowe atrakcje

STREFA RELAKSU

BAŃKI MYDLANE

RODZINNY GRILL

KĄCIK FOTO

"GRY Z TAMTYCH LAT"

Relacja z Pikniku