Scroll to Content

O TURNIEJU

Witamy na największym turnieju na świecie – Gothia Cup. To właśnie w szwedzkim Göteborgu będziecie rywalizować z drużynami z całego świata. Zapierające dech w piersiach krajobrazy Skandynawii i turniej na najwyższym poziomie – witajcie na Gothia Cup!

Organizator


Gothia Cup

LICZBA DRUŻYN


1700

LOKALIZACJA


Szwecja - GÖTEBORG

ZAKWATEROWANIE


SZKOŁY

HOTELE

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-18

DZIEWCZYNY

U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-18

OBIEKTY SPORTOWE


Heden Center

Nya Ullevi Stadium - Ceremonia Otwarcia i Finały

Gamla Ullevi Stadium - Finały

Inne

PROGRAM

Niedziela

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Göteborgu, drugim największym mieście Szwecji. Zanim wyruszycie na oglądanie okolicy, zakwaterujcie się i zarejestrujcie drużynę w punkcie informacyjnym Heden Central. Po wspólnym obiedzie zapraszamy do Gothia Heden Center - strefy z atrakcjami dla całego teamu. Przed Wami tydzień pełen emocji na najwyższym poziomie!

PONIEDZIAŁEK

CEREMONIA OTWARCIA I ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

Mówi się, że każdy poniedziałek to nowy początek. Nadszedł czas, aby rozpocząć fazę grupową turnieju. W ferworze piłkarskich emocji nie zapomnijcie o procedurze kontroli wieku, która ma miejsce do godziny 19:00. Wieczorem wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w Ceremonii Otwarcia na stadionie Nya Ullevi. To niesamowita okazja, aby doświadczyć różnorodności kulturowej i narodowej w towarzystwie muzyki, tańca i fajerwerków!

WTOREK

ROZGRYWKI GRUPOWE I IMPREZA DLA OPIEKUNÓW

Trwa 2. dzień fazy grupowej. Jeśli macie jeszcze trochę energii, polecamy odwiedzić Muzeum Volvo, znajdujące się w parku przemysłowym Arendal. Wieczorem organizatorzy zapraszają opiekunów drużyn na Gothia Leaders Party na arenie Scandinavium. Niezapomniana atmosfera i pyszne jedzenie gwarantowane!

ŚRODA

POCZĄTEK FAZY PLAY-OFF

Dzisiaj walczymy w ostatnich meczach fazy grupowej i przechodzimy do fazy play-off. Aby trochę się rozerwać i odpocząć po dniu spędzonym na boisku, poznajcie kolejne atrakcje. Co powiecie na wizytę w parku rozrywki Liseberg i ściganie się z wiatrem na największych rollercoasterach w Skandynawii?

CZWARTEK

FAZA PLAY-OFF

Grupy A i B kontynuują rywalizację w fazie play-off. Nie zapominajcie o Gothia Heden Center, strefie pełnej atrakcji dla wszystkich uczestników. Chcecie więcej? Proszę bardzo. Macie okazję odwiedzenia monumentalnej Twierdzy Bohus, która znajduje się zaledwie 20 minut jazdy autobusem od Göteborga. Poznajcie bogatą historię tego niesamowitego regionu.

Piątek

FAZA PLAY-OFF

Drużyny z grup A i B kontynuują rywalizację w fazie play-off. Nie zapomnijcie o zrobieniu sobie chociaż krótkiej przerwy i odwiedzeniu kolejnych atrakcji w okolicy.

SOBOTA

FINAŁY A I B

Dziś rano musimy ustawić budziki na wczesną godzinę! Pierwsza gra w play off zaczyna się o 8 rano w Heden. Natomiast o 8:30 startują finały z grupy A na Gamla Ullevi Stadium. Finały grupy będą rozgrywane zarówno na Gamla Ullevi, jak i na SKF Arena. Kiedy skończy się gorączka futbolu i emocje sportowe nieco opadną, zwycięzcy otrzymają medale i trofea. Mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście w Goeteborgu!

Gothenburg Liseberg Bohus Fortress Volvo Museum
GothenburgWalking around Gothenburg is always going uphill or downhill. There are also many canals and bridges in the city. A great tourist attraction is paddling boats. On the top floor of the Lilla Bommen office building, there is a viewpoint from which you can admire the magnificent views of the harbor and the city itself.
LisebergStarved for extreme emotions? Liseberg, the greatest amusement park in Scandinavia is waiting for you around the corner! You can find breathtaking rides, countless attractions or even the theatre performances there. From frightening rollercoasters like Balder or Valkyria to gentle Fisketuren or Blomsterkarusellen - everyone will find something for themselves and have a wonderful time here.
Bohus FortressWould you like to watch the history of never-ending conflicts, violent invasions and useless attempts to conquer the fortress built on the old Norwegian-Swedish border? Join the trip to the Bohus Fortress in Kungälv and discover what its defensive walls have to tell you. This place survived more kings, warriors, shooting and explosions than you can immagine!
Volvo MuseumAny motorization freaks here? We are pretty sure that you won't pass indiferrently along the Volvo Musem. The place presents not only the exhibitions with most popular vehicles' models but also goes into the Volvo Ocean Race and offers interesting temporary displays.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju