Scroll to Content

TEAM UP! Sports Events to marka powstała z połączenia wieloletnich doświadczeń w organizacji największych europejskich wydarzeń sportowych, pasji do sportu oraz naszej sportowej przeszłości. Rozumiemy potrzeby firm, wierzymy w wartości, jakie niesie sport, wiemy na czym zależy zawodnikom, a nasz wrodzony perfekcjonizm sprawia, że robimy wszystko aby dostarczyć jak najwyższą jakość dla  uczestników organizowanych przez nas wydarzeń. TEAM UP! Sports Events to firmowe imprezy sportowe dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Zapewniamy profesjonalne rozgrywki, integrację i mnóstwo świetnej zabawy! Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

SPORTOWE EVENTY

Turnieje Sportowe

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji turniejów i eventów sportowych w każdej dyscyplinie sportu. Sędziowie ze związków sportowych, pełne statystyki meczowe, transmisje live ze spotkań, relacja foto i video i szczegółowo zaplanowany terminarz spotkań to elementy, które są przez nas zawsze zapewnione.

IGRZYSKA SPORTOWE

Igrzyska sportowe dla firm to jedno lub kilkudniowe wydarzenia pełne sportowych emocji, boiskowej rywalizacji oraz dobrej zabawy podczas imprez i atrakcji towarzyszących. Jest to arena do zaprezentowania sportowych umiejętności pracowników Waszej firmy oraz jednocześnie świetna okazja networkingu z potencjalnymi parterami biznesowymi w nieformalnej atmosferze.

INTEGRACJA NA SPORTOWO

Sport zawsze był, jest i będzie świetną okazją do integracji i świetnie spędzonego wspólnie czasu. Dla nas jest to narzędzie budowania i wzmacniania więzi między ludźmi, tworzenia zespołów i uczenia się współpracy, w trakcie których wszyscy świetnie się bawią i przy okazji dbają o swoje zdrowie.

EVENT SZYTY NA MIARĘ

Tworzymy wydarzenia sportowe szyte specjalnie dla zaspokojenia specyficznych i indywidualnych potrzeb naszych partnerów. Dbamy o komunikację, feedback, i zapewnienie produktu najwyższej jakości. Sport jest naszą pasją, która wierzymy, że zapewnia wiele korzyści przy okazji niosąc emocje i dostarczając wielu niezapomnianych wspomnień.

WARTOŚCI DLA FIRMY

Avatar
SPORTOWA RYWALIZACJA

Sportowa rywalizacja na profesjonalnie zorganizowanym wydarzeniu sportowym przestała być wyłącznie domeną zawodowców. Zapewniamy ją na każdym evencie sportowym Team Up!

Avatar
Integracja pracowników

Nic nie spaja mocniej niż wspólne dążenie do jednego celu w kulturze działania fair play. Właśnie dlatego sport jest jednym z najlepszych istniejących narzędzi team buildingowych.

Avatar
Employer Branding

Nasze eventy pozwalają czerpać dumę i satysfakcję z reprezentowania drużyny firmowej. Dzięki temu pomagają pracownikom utożsamiać się z firmą i jej działaniami.

Avatar
ZDROWY STYL ŻYCIA

Eventy Team Up! dają pracownikom szansę na rozpoczęcie lub kontynuowanie udziału w sporcie, promują i zachęcają do aktywności przez całe życie, która podnosi jakość życia oraz pracy.

Avatar
Networking

Trudno przecenić wartość kontaktów i relacji międzyludzkich. Najłatwiej je tworzyć w nieformalnej atmosferze. Team Up! jest wydarzeniem, które stwarza doskonałą okazję do networkingu.

OPRAWA IMPREZY

FUN ZONE

Fun zone to strefa stworzona specjalnie dla rodzin graczy biorących udział w sportowej rywalizacji. Animacje dla dzieci, malowanie twarzy, bańki mydlane i wiele innych.

CHILL ZONE

Chill zone to miejsce, w którym zawodnicy mogą odpocząć i zrelaksować się w przerwie między meczami, a także zjeść lunch serwowany przez najlepsze food trucki

CEREMONIE MEDALOWE

Ceremonie medalowe to nieodłączna część każdego turnieju. Puchary, medale oraz statuetki dla najlepszych zawodników czekają na uczestników po zakończeniu sportowych zmagań.

IMPREZA WIECZORNA

Wieczorna impreza to najlepszy czas do nawiązania nowych znajomości biznesowych, wymiany doświadczeń, czy porozmawiania o sporcie, a także do świetnego spędzenia czasu przy muzyce i jedzeniu.

RELACJA LIVE

Każde spotkanie jest transmitowane na żywo w internecie, a zapis spotkania pozostaje dostępny dla zawodników w razie, gdyby chcieli obejrzeć swój występ po zakończeniu turnieju.

STATYSTYKI MECZOWE

Każdy punkt, bramka, zbiórka, blok czy asysta liczy się dla zawodnika. Dlatego zbieramy statystyki i udostępniamy je na bieżąco, a na koniec wybieramy najbardziej wartościowych zawodników turnieju.

RELACJA FOTO

Przebieg turnieju relacjonowany jest przez zawodowych fotografów, którym nie umknie żadna sportowa emocja. Wszystko po to, aby po latach móc z uśmiechem na ustach wrócić do wspaniałych turniejowych wspomnień.

RELACJA VIDEO

Przebieg turnieju jest relacjonowany także w formie nagrania wideo, bo Team Up'a! warto przeżywać wielokrotnie!

REALIZACJE

GALERIA

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy