Scroll to Content

KIM JESTEŚMY?

Road to Sport

Cześć! Jesteś trenerem, menedżerem lub sportowcem? Szukasz organizacji złożonej z ludzi, którzy rozumieją Twoje potrzeby? W Road to Sport my nie tylko rozumiemy, ale także rozmawiamy, doradzamy, analizujemy i dajemy ci to, czego oczekujesz. Możesz na nas liczyć na każdym etapie swojej drogi – jako nasz partner jak i kumpel z boiska. Naszym celem jest, aby pomóc ci osiągać swoje cele. Kochamy sport tak samo jak ty i chcemy pokazywać jego najpiękniejsze oblicza. Skorzystaj z szansy przeżywania niezapomnianych chwil na międzynarodowej arenie! Odkrywaj wspaniałe miejsca i korzystaj z najlepszych obiektów sportowych w Polsce i na świecie przy okazji nawiązując wyjątkowe relacje. Baw się razem z nami na sportowych eventach i stawaj się lepszym człowiekiem na sportowej drodze swojego życia

FUNDACJA

Planujemy, organizujemy, ale jesteśmy także  odpowiedzialni społecznie. Dlatego też w 2018 roku powstała nasza Fundacja Droga do Sportu. Jej celem jest wspieranie oraz upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, zwiększanie udziału dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach oraz integracja społeczeństwa za pomocą sportu. Naszą misją jest także działalność edukacyjna skierowana do kadr trenerskich, zawodników oraz ich rodziców. Staramy się wspierać sportowców od strony mentalnej a także z zakresu zdrowego stylu życia oraz rozwijania różnych talentów. Stawiamy sobie za zadanie poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w popularyzacji aktywności fizycznej i sportu. Robimy to poprzez wsłuchiwanie się w głos społeczności i rozpoznawanie ich potrzeb.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Avatar
ZESPÓŁ

W naszej reprezentacji grają specjaliści, których doświadczenie i praktyczne umiejętności pozwoliły na znakomicie ocenianą realizację największych wydarzeń sportowych na świecie.

Avatar
Doświadczenie

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie turystyki sportowej i organizacji imprez. Wiele lat pracy w projektach w sporcie zawodowym i amatorskim czynią z nas idealnego partnera dla Ciebie.

Avatar
Wiedza

Umiemy organizować. Ustalamy cele, tworzymy plany, a następnie realizujemy. Jeśli chcesz z nami współpracować, możesz być pewny, że zadbamy o każdy szczegół. Wiemy, jak to zrobić.

Avatar
Zasięg

Jesteśmy firmą międzynarodową. Świat nigdy nie był tak łatwo dostępny jak dziś. A sport jest wszędzie, więc jeśli szukasz partnera, który myśli globalnie, to właśnie nim jesteśmy.

Avatar
Kontakty

Pracujemy tylko z najlepszymi i wiarygodnymi partnerami. Nasza szeroka sieć kontaktów obejmuje firmy, agentów i organizacje, które specjalizują się w różnych obszarach.

Dlaczego my?

Dlaczego powstał Road to Sport? Postanowiliśmy razem zrobić coś, co da sportową radość jak największej liczbie osób. Właśnie tak rozpoczęła się sportowa podróż i prawdziwa jazda bez trzymanki! Jesteśmy sportową rodziną – tak, Ty także już do niej należysz! Właśnie dlatego wspieramy Cię na każdym etapie podróżowania z nami. Jesteśmy specjalistami, których doświadczenie i praktyczne umiejętności pozwoliły na znakomicie ocenianą realizację największych wydarzeń sportowych w Polsce. Troszczymy się o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Służymy radą. Jako Twój sportowy partner, towarzyszymy Ci w najbardziej ekscytujących momentach Twojego życia!

NASZ TEAM

Avatar

Krzysztof Kopertyński

Avatar

Patrycja Lisiecka

Avatar

Piotr Jędrasiak

Avatar

Kacper Michalczenia

Avatar

Andzia Lipińska

Avatar

Rafał Żyła

Partnerzy