Scroll to Content

INFORMACJE OGÓLNE

"Życie jest jak futbol - ważna jest każda piłka". Sport, integracja, zabawa, zwiedzanie... Poznaj wszystkie elementy idealnego weekendu we WrocLOVE.
Witamy we Wrocławiu, Mieście-Gospodarzu 25. Mistrzostw Świata Procter&Gamble w Piłce Nożnej.
Ten niezwykły turniej firmowy to wspaniały event sportowy dla pracowników jednej z największych korporacji na świecie!

VIDEO RELACJA

Organizator


Road to Sport

LICZBA DRUŻYN


MĘŻCZYŹNI: 32 KOBIETY: 14

LOKALIZACJA


Wrocław

Termin


1 – 2 Września 2018

LICZBA MECZÓW


MIN. 6

EDYCJA


25.

ZAKWATEROWANIE


Akademiki Politechniki Wrocławskiej

OBIEKTY SPORTOWE


Akademia Wychowania Fizycznego

Reprezentowane kraje


https://roadtosport.com/wp-content/uploads/2018/08/25th-PG-Football-World-Cup-600x100.png

HOSPITALITY

Wrocław okazał się idealnym wyborem dla organizacji 25. Mistrzostw Świata P&G. Będąc zakwaterowanym w akademikach Politechniki Wrocławskiej, uczestnicy musieli jedynie przekroczyć ulicę by znaleźć się w strefie posiłków i rozrywki.

Stara zajezdnia tramwajowa sprawdziła się jako idealne miejsce na piątkową Wielką Biesiadę. Ten polski sposób przyjmowania gości umożliwił wszystkim uczestnikom skosztowania specjałów kuchni regionalnej, spróbowania tradycyjnych alkoholi i cieszenia się całonocną imprezą w przyjaznej, swobodnej atmosferze.

GAMES

Mecze rozgrywano w kompleksie sportowym Stadionu Olimpijskiego, na którym przygotowano 8 boisk.

Podczas turnieju wyniki były publikowane online zaraz po zakończeniu każdego pojedynku. Z wybranych meczów prowadziliśmy transmisje LIVE na naszym kanale Youtube. Kibice mogli śledzić wyniki swoich zespołów z dowolnego miejsca!

Wszystkie wyniki, tabele i drabinki rozgrywek można znaleźć w sekcji LINKI.

ENTERTAINMENT

Sobotnia noc należała do uczestników Mistrzostw Świata. Organizatorzy zadbali, aby nie była to typowa dyskoteka.

Temperaturę tej nocy podnosiliśmy stopniowo. Na rozgrzewkę barmani przygotowali drinki, Goście korzystali z samplingów alkoholowych, bilarda i karaoke. Prawdziwa zabawa zaczęła się, gdy w klubie pojawiły się cheerleaderki, flagi zaczęły falować nad parkietem, a występ Electric Girls i ich DJ zelektryzowali tłum nastawiony na super imprezę. Wszystko stało się jasne - tego już nie da się zatrzymać! Cóż to była za noc!

WINNERS

Najdzielniejsi zawodnicy, którzy przeżyli pozasportowe atrakcje i dokończyli dzieła w finałach na boisku, dzisiaj zasłużenie cieszą się z wygranej!
Zwycięzcy w kategorii mężczyzn:
1. Chorwacja
2. Ukraina
3. Fater-Fameccanica (Włochy)

Zwycięzcy w kategorii kobiet:
1. Les Ficelles Picardes (Francja)
2. Euskirchen Kandoos (Niemcy)
3. Spanglish Ladies (Hiszpania&UK)

DZIEŃ PO DNIU

PIĄTEK 31.08 ZAMELDOWANIE Lokalizacja: Dom Studencki T-15, Wittiga 4, Wrocław. Zakwaterowanie, informacje sportowe i możliwość rezerwacji wycieczek.
SPOTKANIE KAPITANÓW Podczas spotkania przedstawimy program turnieju, format rozgrywek oraz rozdamy pakiety powitalne dla zespołów.
KOLACJA Z ELEMENTAMI ROZRYWKOWYMI Witamy w Polsce! Pokażemy, że polska gościnność i dobra zabawa to nie tylko slogany. To rzeczywistość!
IMPREZA WIECZORNA Łączymy tradycję z nowoczesnością. Ten wyjątkowy wieczór zorganizowaliśmy we wnętrzach industrialnych. Zaoszczędźcie trochę energii na jutrzejsze mecze!
SOBOTA 01.09 ROZGRYWKI Lokalizacja kompleksu sportowego: Mickiewicza 58, Wrocław. Możliwość rezerwacji wycieczek w punkcie informacyjnym turnieju.
GRAND PARTY To będzie niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i przede wszystkim świetnej zabawy. Występy i pokazy na żywo dodadzą smak temu wspaniałemu wydarzeniu.
NIEDZIELA 02.09 WYMELDOWANIE Zgodnie z ustaleniami.
MECZE KWALIFIKACYJNE I FINAŁY Lokalizacja kompleksu sportowego: Mickiewicza 58, Wrocław. Możliwość rezerwacji wycieczek w punkcie informacyjnym turnieju.
CEREMONIE MEDALOWE Wręczenie nagród dla zwycięzców oraz pożegnanie z uczestnikami turnieju.

Event dla Twojej Firmy?

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy