Scroll to Content

O TURNIEJU

Witamy na turnieju Dana Cup! Spotkajmy się w Hjørring, jednym z najstarszych duńskich miast i rozbudźmy futbolowe emocje w ostatnim tygodniu lipca.

Organizator


Dana Cup

LICZBA DRUŻYN


1000

LOKALIZACJA


Dania - HJØRRING

OBIEKTY SPORTOWE


Park Vendia i inne

ZAKWATEROWANIE


HOTELE

CENTRA SPORTOWE

SZKOŁY

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-19

DZIEWCZYNY

U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-19

PROGRAM

Niedziela

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Velkommen til Danmark! Cieszymy się, że Wasza drużyna staje się częścią turnieju Dana Cup. Po przybyciu opiekunowie drużyn zgłaszają się na odprawę turniejową. Natomiast każdy może odwiedzić kafejkę Sports Cafe w SportsCenter, która oferuje napoje, przekąski i wspólne oglądanie Live Sports TV codziennie od 9:00 do 22:00.

PONIEDZIAŁEK

Rejestracja i ceremonia otwarcia

Trwa rejestracja drużyn. Przypominamy, że wszyscy uczestnicy mogą korzystać ze specjalnych udogodnień i atrakcji turniejowych, takich jak Bazaar&Event Area lub kompleksu pływalni - Park Vendia. W południe reprezentanci drużyn zostaną oficjalnie przywitani przez burmistrza miasta Hjørring. O 19:30 rozpocznie się Ceremonia Otwarcia! Parada drużyn biorących udział w turnieju startuje w Hallen Park Vendia.

WTOREK

PIERWSZA FAZA TURNIEJU I SPOTKANIE OPIEKUNÓW DRUŻYN

Tuż po wschodzie słońca rozpocznie się pierwsza faza turnieju Dana Cup! Mecze potrwają od 7:30 do 21:30. Jeśli nadal macie trochę energii, możecie dołączyć do wycieczki do Oceanarium Morza Północnego! Miłośników zapraszamy do udziału w przygotowanej przez Organizatora dyskotece (bezalkoholowej). Międzynarodowe towarzystwo i dobra atmosfera gwarantowane! Opiekunowie drużyn omówią szczegóły turnieju na spotkaniu o godz. 20:30.

ŚRODA

PIERWSZA FAZA TURNIEJU W TRAKCIE

Trwa pierwsza faza turnieju. Po meczach możecie odwiedzić park rozrywki lub wybrać się do Sports Cafe i cieszyć się atrakcjami podczas Meksykańskiej Nocy (pamiętajcie o wcześniejszej rezerwacji). Dla tych, którzy na chwilę chcą odetchnąć od turniejowego zgiełku dobrą propozycją będzie wycieczka do Muzeum Historycznego Vendsyssel i spotkanie z Danią z odległej przeszłości.

CZWARTEK

FAZA PUCHAROWA A i B

Rywalizacja sportowa wchodzi na najwyższe obroty – przed nami faza finałowa grup A i B. A jeśli jeszcze nie zrobiliście sobie wspólnego zdjęcia przed Aquatic Center, to nie odkładajcie tego na później. Cieszcie się wspólną pamiątką z Danii!

Piątek

FAZA PUCHAROWA A i B

Faza finałowa trwa w najlepsze. O 12.00 usłyszymy pierwszy gwizdek na Nord Energi Arena, gdzie będą rozgrywane mecze w ramach grupy A. Natomiast grupa B rozegra swoje finały na obiekcie Fortuna Fields. Start: 16:30. Jednocześnie zapraszamy na wycieczkę do parku rozrywki Fårup Summerland transportem zorganizowanym przez Dana Cup!

SOBOTA

FINAŁY A I B ORAZ DEKORACJE MEDALOWE

Nadszedł ostatni dzień turnieju i ostatnie mecze. Finały A rozpoczynają się o 8:00 na Nord Energi Arena. Finały B rozgrywane są na polach Fortuna i HI od 9:00 rano. O godz. 13:00 zostaną wręczone puchary najlepszym drużynom. Organizatorzy dziękują wszystkim za wspaniałą przygodę i udział w turnieju w Danii.

Fårup Summerland North Sea Oceanarium Vendsyssel Historical Museum
Fårup SummerlandDo you want to feel the thrill of emotion while moving very fast up and down or spinning around? Don't hesitate and visit Fårup Summerland amusement park in North Jutland and take a ride in crazy rollercoasters in the air or on the water!
North Sea OceanariumReady for the underwater adventure? 70 tanks with 6500 fishes and other marine mammals are waiting for you in the North Sea Oceanarium! The place offers you eploring 7 different destinations in the water. Take a deep breath and dive deep in the wonderful world of nature!
Vendsyssel Historical MuseumGet in the unique, historical time capsule and move back 13 000 years from the present time in the Vendsyssel Historical Museum. This place offers you a profound insight to the archeology and objects used by Danish ancerstors in the past. Coming back from this wonderful journey, don't miss a hint of contemporary history and beautiful gardens that are an adorment of Hjørring today.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju